Saturday, September 30, 2023
rezarta-shkurta-kap-‘mat’-burrin-dhe-mbetet-pa-fjale:-gjithe-keto-vite-me-paska-mashtruar

Rezarta Shkurta kap ‘mat’ burrin dhe mbetet pa fjalë: Gjithë këto...

0
Tashmë e gjithë databaza është publike dhe secili prej nesh mund të kontrollojë se kush na përgjonte për bindjet tona partiake dhe jo vetëm. Kjo...
ish-i-dashuri-harron-perfundimisht-bora-zemanin,-flet-per-lidhjen-e-re

Ish i dashuri harron përfundimisht Bora Zemanin, flet për lidhjen e...

0
Artvin Veli, DJ i njohur si Vin Veli është në një lidhje sentimentale prej dy vitesh me një tjetër vajzë, pas ndarjes nga moderatorja...
“dasmorja-me-futi-duart-ne-gjoks”,-kengetarja-shqiptare-tregon-momentin-e-sikletshem-ne-nje-dasem

“Dasmorja më futi duart në gjoks”, këngëtarja shqiptare tregon momentin e...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Maya e ftuar në emisionin ‘#EXPULS’ e pyetur nëse ka berë dasma ilegale, ajo fillimisht qeshi dhe u shpreh se...
dafina-zeqiri-i-heq-te-gjitha-per-nje-fotografi!

Dafina Zeqiri i heq të gjitha për një fotografi!

0
Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri, ka ndarë me fansatt një fotografi. Dafina Zeqiri ka rrezikuar shumë, kështu duke u fotografuar pa...