Saturday, September 30, 2023
era-istrefi-sjell-te-tjera-poza-terheqese-nga-prapaskenat-e-koncerteve-te-saj

Era Istrefi sjell të tjera poza tërheqese nga prapaskenat e koncerteve...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka qenë tejet aktive këtë verë, ajo ka publikuar dy projekte muzikore shumë të suksesshme, “Bebe” dhe “TKRKT”,...
zanfina-tregon-se-cfare-mesazhi-iu-dergon-motrave-ne-whatsapp

Zanfina tregon se çfarë mesazhi iu dërgon motrave në Whatsapp

0
Artistja shqiptare Zanfina Ismajli ka vite që nuk është aktive në skenën muzikore. Mirëpo ajo qëndron afër fansave të saj përmes rrjeteve sociale. Së fundmi në...
mozzik-thumbon-publikisht-noizyn-pas-konfliktit?

Mozzik thumbon publikisht Noizyn pas konfliktit?

0
Raportet mes Mozzik dhe Noizy u prishën pak muaj pas bashkëpunimit të tyre të para dhe fansat janë të bindur se mes tyre ka...
antoneta-‘djeg’-rrjetin-me-foton-e-fundit

Antoneta ‘djeg’ rrjetin me foton e fundit

0
Antoneta Koci publikoi një foto të bukur. E veshur me rroba verore ajo në në pah asetet e bujshme trupore. E buzëqeshur e me flokët e...
hana-merre-pozen-e-njejte-si-te-loredanes,-kaq-bukur-duken-nene-e-bije

Hana merrë pozën e njejtë si të Loredanes, kaq bukur duken...

0
Hana është vajza e Mozik dhe Loredanës. Ajo edhe pse e vogël është e njohur nga të gjithë pasi shpesh prindërit sjellin foto të saj. Së...
ronela-ka-nje-thumb-per-festivalin-e-dua-lipes

Ronela ka një thumb për festivalin e Dua Lipës

0
Ronela Hajati duket se ka një hatërmbetje me organizatorët e festivalit “SunnyHill”, që organizohet nga babai Dua Lipës. Në një bisede virtuale me ndjekësit e...
sa-zonje-dhe-e-re-duket-nena-e-genta-ismajlit

Sa zonjë dhe e re duket nëna e Genta Ismajlit

0
Genta Ismajli mbetët një emër i njohur në mediet rozë. Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, ajo gjithmonë duket perfekte me stilin...
angela-martini-shtrihet-ne-spital

Angela Martini shtrihet në spital

0
Angela Martini ka vite që është vendosur në Itali me bashkëshortin dhe djalin e tyre. Modelja shqiptare së fundi si duket nuk është mirë me...
art-abazi-demanton-lajmet-se-eshte-ndare-nga-e-fejuara,-publikon-nje-moment-intim-me-te

Art Abazi demanton lajmet se është ndarë nga e fejuara, publikon...

0
Rreth një muaj më parë u raportua se këngëtari Art Abazi është ndarë nga e fejuara e tij, Rreze Qerreti. Të njëjtit lanë vend për...
taynen-e-ze-gjumi-ne-pune,-publikojne-videon-kur-e-zgjojne

Taynen e zë gjumi në punë, publikojnë videon kur e zgjojnë

0
Tayna, ashtu si shumë këngëtar nga estrada kanë koncerte të shumta gjatë sezonës së veres. E kjo sigurisht nuk është lehtë ku shpesh herë edhe...