Tuesday, September 26, 2023
me-stil-flokesh-si-te-lules,-meda-na-prezanton-me-motren-e-tij-bukuroshe

Me stil flokësh si të Lules, Meda na prezanton me motrën...

0
Mbase nuk e keni parë më herët, është koha të njiheni me motrën e Medës. Meda është një nga këngëtarët që na ka prezantuar edhe...
loredana-i-ve-nje-“kusht”-vetes-por-nuk-e-realizon-dot

Loredana i vë një “kusht” vetes por nuk e realizon dot

0
Artistja Loredana Zefi së fundmi ka vënë re një veprim tek vetja që si duket nuk po i pëlqen. Përmes një InstaStory ajo ka postuar...
rita-grimohet-e-behet-si-“locke”,-me-kete-pamje-do-ta-cmend-fidanin

Rita grimohet e bëhet si “loçkë”, me këtë pamje do ta...

0
Rita Haziri, po vazhdon të jetë ende aktive në rrjetet sociale. Ajo së bashku me të dashurin e saj, Fidan Gashin, janë çifti më i...
pse-e-mohoi-deri-tani-einxhel-shkira-shtatzenine?

Pse e mohoi deri tani Einxhel Shkira shtatzëninë?

0
Më shumë se një muaj më parë Kryefjala dha lajmin se moderatorja Einxhel Shkira dhe Dj Dagz ishin në një pritje të ëmbël, e...
lendohet-kallashi

Lëndohet Kallashi

0
Donjeta Konsumi e njohur si Kallashi ështe një prej ftyrave publike e cila gjithmonë di si të rrëmebej vëmendjen e mediave rozë. Së fundmi, në...
adelina-tahiri-tregon-momentin-me-te-mire-me-burrin

Adelina Tahiri tregon momentin më të mirë me burrin

0
Adelina Tahiri gjithmonë merr vëmendje me momentet e shumta që publikon për ndjekësit. Ajo gjithmonë kalon në lajm, duke qenë gjithmonë aktive me poza të...
vajza-e-remzie-osmanit-eshte-bere-gati-me-shku-ne-dasme,-zgjedh-fustanin-me-te-bukur

Vajza e Remzie Osmanit është bërë gati me shku në dasmë,...

0
Riola Hamzaj është vajza e vetme e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Remzie Osmani. Riola, dukej që është krejt e pa interesuar rreth muzikës,...
tayna-nderpret-koncertin-dhe-arsyeja-eshte-butrint-imeri

Tayna ndërpret koncertin dhe arsyeja është Butrint Imeri

0
Tayna ka surprizuar Butrint Imerin gjatë një koncerti që kanë mbajtur së fundmi. Dyshja e famshme, të cilat sollën një këngë bashkë me Mozzik-un këtë...
gjykata-merr-vendimin-per-22-vjecaren-qe-qelloi-vali-corleonen!

Gjykata merr vendimin për 22 vjeçaren që qëlloi Vali Corleonen!

0
Pak ditë më parë në rrjet bëri bujë pla gosja e Vali Corleone nga e dashura e tij 22 vjeçare. Ndonse ai u shpreh se...
afrona-dika-ndan-imazhet-me-te-bukura-nga-ditelinjda

Afrona Dika ndan imazhet më të bukura nga ditëlinjda

0
Afrona Dika dje(9 gusht) ka festuar ditëlindjne e saj të 30-të. Ajo mori urime e dhurata të ndryhsme nga miq e familjar të saj. Së fundm,...