Saturday, September 30, 2023
kujt-po-i-‘begeniset’-kaq-forte-big-mama?

Kujt po i ‘begeniset’ kaq fortë Big Mama?

0
Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Big Mama po vazhdon të marrë vëmendje e të pëlqehet nga publiku njëjtë sikur në fillim të karrierës. Asaj madje...
me-kete-veshje,-donjeta-morines-i-shihen-te-brendshmet

Me këtë veshje, Donjeta Morines i shihen të brendshmet

0
Donjeta Morina u bë shpejt e pëlqyer për publikun. Ajo mori vëmendjen e fansave me këngët e bukura e zërin e shkëlqyer. Së fundmi Donjeta publikoi...
me-kete-ndryshim-ne-pamje-nuk-do-ta-njihni-gruan-e-albatrit-muciqit

Me këtë ndryshim në pamje nuk do ta njihni gruan e...

0
Muçiqi është martuar prej vitesh dhe është baba i lumtur i tre fëmijëve, që janë gëzimi i madh i familjes. Albatriti është martuar në moshë...
fifi-:-nuk-mundem-me-ta-fal,-zemra-eshte-lodhur

Fifi : Nuk mundem me ta fal, zemra është lodhur

0
Fifi ka folur herë pas here për jetën e saj private, duke pranuar se është e dashuruar, por pa e zbuluar identitetin e personit...
ne-fotot-nga-pushimet,-antonela-shfaqet-si-tjeter-person

Në fotot nga pushimet, Antonela shfaqet si tjetër person

0
Antonela Berisha është në pushime këto ditë. Nga atje po sjell imazhe të shumta për ndjekësit e saj. Ish konkurrentja e Përputhen u shfaq më ndryshe...
per-liberten-vitet-jane-vec-numra

Për Libertën vitet janë veç numra

0
Liberta Spahiu nuk po ndalet, ajo ka vendosur që ta shfrytëzojë imazhin e saj në të gjjtha mënyrat. Prezantuesja e “Prive”-ka një faqe me shumë...
“mos-ma-ngri-zerin!”,-beniada-“debaton”-me-donaldin

“Mos ma ngri zërin!”, Beniada “debaton” me Donaldin

0
Beniada ka “debatuar” me Donaldin. Teksa ndodhen në kuzhinë në shaka e sipër Beniada dhe Donaldi bëjnë sikur po ‘zihen’ me njëri-tjetrin. Është Beniada ajo e...
sara-do-te-behet-me-shtepi-te-re

Sara do të bëhet më shtëpi të re

0
Ajo po përgatitet për në shtëpi të re, mirëpo ende nuk ka vendosur se ku do i blejë gjerat e shtëpisë. Ajo në InstaSory ka...
“perputhen”-dashuri-apo-muzike?,-ja-konkurretet-qe-perfituan-per-tu-bere-kengetare

“Përputhën” dashuri apo muzikë?, ja konkurretet që përfituan për tu bërë...

0
Te gjithe pasi futen ne Perputhen thone se duan te gjejne dashurine e jetes, por ne te vertete nuk rezultoi ashtu. Shumica prej tyre u...
u-rikthye-per-te-dyten-here-ne-shtepi,-einxhel:-e-kam-humbur-krenarine-time

U rikthye për të dytën herë në shtëpi, Einxhel: E kam...

0
Drama në Big Brother VIP ka ndodhur natën e kaluar, së pari eliminimi dhe mëpas rikthimi i saj në shtëpinë e Big Brother VIP...