Saturday, September 30, 2023
vajza-e-duda-balje-mbush-21-vjet,-qenka-kaq-e-bukur-si-ema

Vajza e Duda Balje mbush 21 vjet, qenka kaq e bukur...

0
Duda Balje përpos zotësisë në profesion, e karakterizon edhe bukuria. Mirëpo duket se edhe vajza e saj i paska ngjarë së ëmës, shkruan Gazeta Press. Duda...
ana-kabashi-ve-ne-fokus-te-pasmet-gjigante

Ana Kabashi vë në fokus të pasmet gjigante

0
Këngëtarja e njohur Ana Kabashi njihet për format e bukura trupore. Së fundmi po poston disa foto me veshje të shkurta që lehtësisht ia tregojnë...
diona-fona-transformohet-ne-paraqitjen-e-fundit,-nuk-njihet

Diona Fona transformohet në paraqitjen e fundit, nuk njihet

0
Diona mezi njihet pas një ndryshimi në dukje. Këngëtarja Diona Fona vazhdon të jetë tejet aktive me postime në rrjete sociale. Artistja përmes fotografive njofton fansat...
sa-shume-i-eshte-rritur-djali-gjyle-qollakut

Sa shumë i është rritur djali Gjyle Qollakut

0
Jo rrallë herë edhe Maqedonia ka nxerrë këngëtarë shqiptarë të cilët kanë zënë vend në skenë që nga paraqitja e tyre e parë. Një nga...
alberie-hadergjonaj-e-paska-shoqen-per-merak

Albërie Hadërgjonaj e paska shoqen për merak

0
Këngëtarja e njohur e muzikës zbavitëse dhe popullore, po kalon disa ditë pushimi në Bahamas. Ajo, po kënaqet në këtë vend tropikal, ku duket se...
kjo-bukuroshe-eshte-vajza-e-nenkryetarit-te-prishtines

Kjo bukuroshe është vajza e nënkryetarit të Prishtinës

0
Selim Pacolli është nënkryetar i komunës së Prishtinës, puna dhe angazhimi i të cilit për një kryeqytet më të mirë, tashmë dihet. Derisa ai është...
edhe-tayna-uron-festen,-duket-si-bakllave-per-bajram

Edhe Tayna uron festën, duket si bakllavë për Bajram

0
Reperja nga Prizreni, Tayna është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Sot përmes tyre ka vendosur të urojë festën Kurban Bajramit, shkruan Indeksonline. Përmes një Instastory në...
befasojnë-arjoni-i-përputhen-dhe-e-dashura-e-tij:-do-të-bejme-video-p*rno!

Befasojnë Arjoni i Përputhen dhe e dashura e tij: Do të...

0
Arjoni dhe Serena ishin sonte mysafirë në Express Rozë Të dy u bënë të njohur me anë të emisionit “Përputhën” në Top Channel derisa tani...
miriam-cani-me-foto-te-‘ngrohte’-nga-shtepia

Miriam Cani me foto të ‘ngrohtë’ nga shtëpia

0
Miriam Cani ka publikuar një fotografi të re. Duket se ka pozuar nga ambienti i ngrohtë i shtëpise. Ajo shfaqet e buzëqeshur veshur e rregulluar deri...
kjo-zonje-eshte-nena-e-deputetes-blerta-deliu

Kjo zonjë është nëna e deputetes Blerta Deliu

0
Janë disa femra që janë të prira t’ia dalin gjithmonë e të realizojnë çdo ambicie, apo iniciativë të tyre. E tillë është edhe Blerta Deliu,...