Saturday, September 30, 2023
ermal-fejzullahu-thote-se-me-shume-ka-lopa-ze-se-shume-kengetar-ne-estrade

Ermal Fejzullahu thotë se më shumë ka lopa zë se shumë...

0
Ermal Fejzullahu njihet për figurën e tij shpesh herë edhe qesharake, shkruan “Kosovarja”. Së fundmi këngëtari ka qenë pjesë e “Prive Reality”, ku ndau me...
kaq-bukur-duket-nora-me-vajzen-kur-dalin-per-shoping

Kaq bukur duket Nora me vajzën kur dalin për shoping

0
Nora Istrefi i ka të shpeshta postimet me vajzën e saj Rene. Nora komentohet shpesh për veshjen plot stil derisa kështu po e vesh edhe...
ne-veshje-te-lekures,-adelina-zbulon-me-shume-se-c-‘duhet 

Në veshje të lëkurës, Adelina zbulon me shumë se ç ‘duhet 

0
Adelina Ismaili, vazhdon të jetë shumë active në rrjetet sociale. Ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë një projekt të ri në...
laureta-e-dridh-belin-para-ibrahim-tatlises

Laureta e dridh belin para Ibrahim Tatlises

0
Dje, artisti i mirënjohur turk Ibrahim Tatlises mbajti një koncert. Ai mbajti  koncert në njërin nga qytetet e Turqisë ku morën pjesë numër i madh...
“a-je-shtatzene?”/-ndjekesi-i-ben-pyetjen-e-papritur,-reagimi-i-rozana-radit-eshte-‘epik’

“A je shtatzënë?”/ Ndjekësi i bën pyetjen e papritur, reagimi i...

0
Nëse ka diçka që e karakterizon Rozana Radin dhe preferohet goxha nga publiku është sensi i saj i humorit. Aktorja është goxha aktive në rrjetet...
ariana-ekspozon-barkun-e-sheshte

Ariana ekspozon barkun e sheshtë

0
Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut. Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri...
fero-“tallet”-me-taynen-per-operacionet-plastike-ne-nje-‘live’-me-kozakun

Fero “tallet” me Taynën për operacionet plastike në një ‘live’ me...

0
Fero, është njëri ndër reperët më të komentuar shqiptar. Ai është tejet aktiv në rrjete sociale, e shumë shpesh ai realizon edhe ‘live’ në ‘TikTok’. Së...
“iku-dhe-nuk-u-kthye-me”,-blero-tregon-arsyen-e-ndarjes-nga-afrona?

“Iku dhe nuk u kthye më”, Blero tregon arsyen e ndarjes...

0
Ndonjëherë nuk duhen fjalë për të konfirmuar diçka! Kjo shpjegon më së miri rastin e Afrona Dikës dhe Blero Muharremit të cilët ndonëse kanë zgjedhur...
keshtu-dukej-elvana-para-11-viteve,-pamja-e-saj-do-t’iu-le-gojehapur!

Kështu dukej Elvana para 11 viteve, pamja e saj do t’iu...

0
Shumica e fytyrave publike me kalimin e viteve kanë pësuar ndryshime drastike në pamje. Por kjo nuk vlen për divën e muzikës shqipe, Elvana Gjata. Këtë...
nuk-pritej,-bora-zemani-kritikohet-nga-shoqja-e-saj-e-ngushte

Nuk pritej, Bora Zemani kritikohet nga shoqja e saj e ngushtë

0
Moderatorja Bora Zemani poston shpesh fotografi ne “Instagram”, një pjesë prej të cilave me xhinse të zbërthyera. Komenti nga mikja e saj Semi Jaupaj ka...