E mërkurë, 20 Tetor, 2021
Reklama
arta-i-le-pa-gjume-ndjekesit-duke-treguar-te-pasmet-e-medha

Arta i lë pa gjumë ndjekësit duke treguar të pasmet e...

0
Arta Nitaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare dhe po ashtu mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Vetëm në llogarinë e saj personale...
”e-kuptoj-se-si-e-sheh-semin”,-fifi-perlotet-nga-xhelozia-per-granitin

”E kuptoj se si e sheh Semin”, Fifi përlotet nga xhelozia...

0
Afrimiteti mes Fifit dhe Granitit po gjen ulje-ngritje të reja çdo ditë e më shumë. Këtë herë “krisjen” në këtë marrëdhënie e ka nxitur Fifi,...
shyhretja-e-engji-shfaqen-me-veshje-rugoviane

Shyhretja e Engji shfaqen me veshje rugoviane

0
Shyrehtja bashkë me vajzën Engjellushën, kanë paralajmëruar projekte të reja, që do të vijnë në bashkëpunim. Në çdo klip, nënë e bijë kujdesen të shfaqen...
“e-pate-surratin-e-tij?”,-paloma-ben-thashetheme-per-donaldin

“E patë surratin e tij?”, Paloma bën thashetheme për Donaldin

0
Deklaratën e tillë ajo e ka bërë sot. Paloma bashkë me Fifin, Arditin dhe Ilirin janë të dënuar se kanë thyer rregullat, shkruan lajmi.net. Kështu që...
e-kritikojne-per-fytyren,-lori-hoxha-i-kthehet-komentueses

E kritikojnë për fytyrën, Lori Hoxha i kthehet komentueses

0
Lori Hoxha është një nga blogeret më të percjellura në Shqipëri dhe shumë vajza drejtohen tek ajo nëse u duhet të marrin këshilla rreth...
kadrije-canolli-reklamon-gjoksin-ne-ambientet-televizive

Kadrije Canolli reklamon gjoksin në ambientet televizive

0
Bukuroshja Kadrie Canolli, ka postuar një fotografi të re. Ajo shfaqet mjaftë e bukur dhe e lezetshme, shkruan Gazeta Press. Në maicen e zezë, Kadria kishte...
pasi-iu-zbulua-i-dashuri,-ky-eshte-veprimi-i-fundit-i-festes

Pasi iu zbulua i dashuri, ky është veprimi i fundit i...

0
Blogerja Festa Qoqaj ka lënë ‘gojëhapur’ edhe këtë herë ndjejësit e saj. Moderatorja e Eksspres Rozë dallohet për linjat e saj trupore që i tregon...
trekendeshi-ne-big-brother-vip-–-donald-veshaj:-e-kisha-kuptuar-qe-i-pelqeja-beniades

Trekëndëshi në Big Brother VIP – Donald Veshaj: E kisha kuptuar...

0
Big Brother kishte përgatitur një klip mes tre konkurrentëve, Beniadës, Donaldit dhe Arditit, madje ky i fundit është shprehur se ka një pëlqim ndaj...
sara-do-te-behet-me-shtepi-te-re

Sara do të bëhet më shtëpi të re

0
Ajo po përgatitet për në shtëpi të re, mirëpo ende nuk ka vendosur se ku do i blejë gjerat e shtëpisë. Ajo në InstaSory ka...
fifi-vazhdon-te-jete-ne-gjendje-te-keqe-shendetsore

Fifi vazhdon të jetë në gjendje të keqe shëndëtsore

0
Në mëngjesin e së premes Fifi nuk është ndjerë mirë brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Artistës i është përkeqësuar gjendja shëndetësore, i janë shtuar...