Tuesday, September 26, 2023
situate-e-rende-ne-“air-albania-stadium”,-tifozet-e-feyenoord-hedhin-flakadane-ne-fushe

Situatë e rëndë në “Air Albania Stadium”, tifozët e Feyenoord hedhin...

0
Është tensionuar situata në “Air Albania Stadium” ku po luhet finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord, e cila aktualisht është 1-0 në...
nje-tifoz-holandez-arrestohet-ne-hyrje-te-stadiumit-“air-albania”

Një tifoz holandez arrestohet në hyrje të stadiumit “Air Albania”

0
Finalja e parë dhe historike e Ligës së Konferencës do të zhvillohet sonte në “Air Albania Stadium”. Në finale do të përballen Roma dhe Feyenoordi. Kjo...
policia-shqiptare-“ne-kembe”-per-finalen-e-conference-league,-2500-police-ne-terren

Policia shqiptare “në këmbë” për finalen e Conference League, 2500 policë...

0
Jemi pak orë nga nisja e finales së madhë të Conference League mes Romës dhe Feyenoord dhe frika për trazira shtohet me shtimin e...
tirana-vendos-fituesin-e-conference-league-–-sonte-finalja-roma-–-feyenoord

Tirana vendos fituesin e Conference League – sonte finalja Roma –...

0
Sonte luhet finalja e Conference League. Në kryeqytetin e Shqipërisë, në stadiumin ‘Air Albania’ të Tiranës, sonte luhet përballja finale e Conference League, mes Roma...
messi-i-lumtur-me-vendimin-e-mbappes

Messi i lumtur me vendimin e Mbappes

0
Lionel Messi po e shikon me qetësi dhe lumturi, teksa bashkëlojtari i tij në Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, ka përkushtuar të ardhmen e tij...
ish-kandidati-per-selektor-te-kosoves-e-merr-ne-dore-klubin-e-njohur-evropian

Ish-kandidati për selektor të Kosovës e merr në dorë klubin e...

0
Alexander Frei ishte njëri prej kandidatëve potencialë për ta marrë në dorë ekipin kombëtar të Kosovës, muaj më parë. Trajneri zviceran ishte i lirë në...
ten-hag-prezantohet-si-trajner-i-man-utd,-flet-per-ronaldon

Ten Hag prezantohet si trajner i Man Utd, flet për Ronaldon

0
Erik ten Hag këmbëngul se Cristiano Ronaldo mund të ketë një rol në ekipin e tij të Manchester United sezonin e ardhshëm.   Ten Hag u...
mbappe-dhe-kontrata-me-e-shtrenjte-ne-histori

Mbappe dhe kontrata më e shtrenjtë në histori

0
Bota e futbollit mbeti e habitur të shtunën pasi Kylian Mbappe vendosi të qëndrojë në Paris Saint-Germain dhe të nënshkruajë një kontratë të re...
dikush-genjeu-se-aston-villa-kishte-barazuar-rezultatin-ndaj-cityt,-shikoni-festen-e-‘cmendur’-te-tifozeve-te-liverpoolit

Dikush gënjeu se Aston Villa kishte barazuar rezultatin ndaj Cityt, shikoni...

0
Liverpooli mbeti i zhgënjyer kur mësoi se Manchester City e përmbysi rezultatin ndaj Aston Villas, për të fituar 3-2 në xhiron e fundit në...
pikepyetja-e-madhe-“mbappe”,-florentino-perez-i-thote-lojtareve-se-mbappe-nuk-vjen

Pikëpyetja e madhe “Mbappe”, Florentino Perez i thotë lojtarëve se Mbappe...

0
Kylian Mbappe do të rinovojë me PSG, edhe pse të gjithë prisnin që sulmuesi të ndryshonte ekip dhe të vishte fanellën e Real Madrid. Nëna...