Tuesday, September 26, 2023
ismet-munishi:-na-jemi-ma-te-fortit-edhe-pike,-asnje-zo,-progni-eshte-baba!

Ismet Munishi: Na jemi ma të fortit edhe pikë, asnjë zo,...

0
Skuadra e Gjilanit ka fituar sot ndaj Drenicës me rezultatin 2:1. Gjilani ka mposhtur Drenicën dhe tashmë ndodhet në vendin e tretë me vetëm një...
i-mbuluar-ne-luks,-kjo-eshte-vila-e-re-e-neymarit

I mbuluar në luks, kjo është vila e re e Neymarit

0
Vetëm këtë vit, Neymar arkëtoi plot 37 milionë euro nga kontrata me Paris Saint-Germain, kështu që ai mund të përballojë pothua çfarëdo dëshire që...
vazhdojne-bisedimet-mes-salahut-dhe-liverpoolit-per-kontraten-e-re

Vazhdojnë bisedimet mes Salahut dhe Liverpoolit për kontratën e re

0
Mohamed Salah është në bisedime për të rinovuar kontratën me Liverpoolin. Ylli egjiptian ende është larg akordit me The Reds për të nënshkruar kontratën e...
kroacia-ne-epersi,-shenon-vlasic

Kroacia në epërsi, shënon Vlasic

0
Kroacia ka kaluar në epërsi ndaj Skocisë. Kroacia ka dalë në epërsi ndaj Skocisë në ndeshjen e tretë të “Euro 2020”. Ishte Vlasic i cili shënoi...
tri-vjet-pa-legjenden-e-futbollit,-fadil-vokrrin

Tri vjet pa legjendën e futbollit, Fadil Vokrrin

0
Sot bëhen tri vjet nga vdekja e legjendës së futbollit dhe ish-presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Fadil Vokrri ndërroi jetë në...
perisic-thyen-rekordin-e-madh-per-kroacine

Perisic thyen rekordin e madh për Kroacinë

0
Anësori i Interit, Ivan Perisic ka bërë histori si futbollisti i parë që shënoi për Kroacinë në katër turne të mëdha. Ai e gjeti rrjetën...
messi-di-dicka,-alarmon-psg-ne-per-mbappen-kur-pyetet-per-treshen-sulmuese-mnm

Messi di diçka, alarmon PSG-në për Mbappen kur pyetet për treshen...

0
Parisi arriti të marrë atë që ëndërronte, Lionel Messin, por mund të humbasë atë që i dhuronte deri sot spektakël, Kylian Mbappen. Mbappe e ëndërron...
ylli-i-interit-i-hapur-per-nje-aventure-te-re,-skuadrat-e-medha-evropiane-pas-tij

Ylli i Interit i hapur për një aventurë të re, skuadrat...

0
Milan Skriniar nuk do të refuzonte një transferim jashtë Milanos, edhe pse ai nuk po e mendon largimin nga Interi. Mbrojtësi është lidhur vazhdimisht me...
nje-jete-e-re-pa-lionel-messin-–-si-mund-te-luaje-barcelona-ne-sezonin-e-ri-pa-argjentinasin-magjik

Një jetë e re pa Lionel Messin – si mund të...

0
Lionel Messi është larguar nga Barcelona pas 21 vitesh qëndrim në këtë klub, ku me lojën e tij bërë që katalnasit të ngjiteshin në...
barcelona-vazhdon-t’i-vuaje-financat,-mendon-per-afrime-falas-ne-vere-–-emra-te-njohur-ne-liste

Barcelona vazhdon t’i vuajë financat, mendon për afrime falas në verë...

0
Drejtuesit e Barcelonës po përpiqen të bëjnë një rindërtim të thellë të skuadrës së parë, por momenti ata ndodhen jashtëzakonisht keq ekonomikisht dhe misioni...