E mërkurë, 20 Tetor, 2021
Reklama
mbappe-i-turperon-kater-lojtare,-cfare-levizje

Mbappe i turpëron katër lojtarë, çfarë lëvizje

0
PSG ka mposhtur me përmbysje 2-1 Angersin në një ndeshje ku shkëlqeu Kylian Mbappe. Ndeshja nisi më mirë për miqtë që shënuan në minutën e...
barca-interesohet-per-lingardin

Barça interesohet për Lingardin

0
Gjiganti katalunas synon ta transferojë sulmuesin anglez, i cili do të jetë lojtar i lirë vitin tjetër Barcelona është duke e monitoruar me kujdes situatën...
pese-arsye-pse-jorginho-e-meriton-ta-fitoje-“topin-e-arte”-te-vitit-2021

Pesë arsye pse Jorginho e meriton ta fitojë “Topin e Artë”...

0
Kur lista e ngushtë për kandidatët për “Topin e Artë” të këtij viti u zbulua javën e kaluar. Në mesin e emrave që spikat padyshim...
de-biasi-te-kosova,-flet-trajneri-italian

De Biasi te Kosova, flet trajneri italian

0
Federata e Futbollit e Kosovës nuk e ka kontaktuar Gianni de Biasin për ta ulur në stol. Express ka mësuar se Felix Magath, Walter...
danimarka,-kombetarja-e-dyte-evropiane-qe-kualifikohet-ne-kupen-e-botes-2022

Danimarka, kombëtarja e dytë evropiane që kualifikohet në Kupën e Botës...

0
Danimarka e ka siguruar pjesëmarrjen në Kupën e Botës 2022, pasi e mundi 1:0 Austrinë të martë mbrëma. Joakim Maehle e shënoi golin vendimtar për...
nuk-dorezohet-robin-krasniqi:-luften-e-fitova,-e-munda-perseri-kundershtarin-–-ndersa-titullin-e-humba

Nuk dorëzohet Robin Krasniqi: Luftën e fitova, e munda përsëri kundërshtarin...

0
Boksieri shqiptar Robin Haxhi Krasniqi vazhdon të thotë se vendimi i gjyqtarëve në ndeshjen e tij kundër gjermanit Dominic Boesel e ka dëmtuar dhe...
detaji-qe-u-ka-ikur-te-gjitheve-nga-meci-fury-wilder

Detaji që u ka ikur të gjithëve nga meçi Fury-Wilder

0
Ndeshja e boksit profesionist mes Furyt dhe Wilder u cilësua si meçi i shekullit. Fury arriti që me një nokaut në rundin e 11’të ta...
trofeu-i-liges-se-kombeve-per-te-cilin-po-luftojne-spanja-dhe-franca

Trofeu i Ligës së Kombeve për të cilin po luftojnë Spanja...

0
Dy kombëtaret e fuqishme evropiane, Spanja dhe Franca, janë duke luftuar për më të mirin e Ligës së Kombeve. Këto dy skuadra janë duke u...
boesel-i-hakmirret-krasniqit-dhe-ia-rimerr-titullin-ne-kategorine-gjysme-te-rende

Boesel i hakmirret Krasniqit dhe ia rimerr titullin në kategorinë gjysmë...

0
Dominic Boesel ka arritur t’i hakmirret boksierit Haxhi Krasniqi duke ia rimarrë titullin e botës në kategorinë gjysmë të rëndë IBO. Dominic Boesel e nisi...
shqiperia-enderron-kualifikimin-per-ne-kupen-e-botes/-formacionet-e-mundshme-ndaj-hungarise

Shqipëria ëndërron kualifikimin për në Kupën e Botës/ Formacionet e mundshme...

0
Shqipëria sot do ta zhvillojë ndeshjen kundër Hungarisë, e cila është pothuajse vendimtare për fatin e tyre. Ky takim do të fillojë nga ora 20:45...