E mërkurë, 20 Tetor, 2021
Reklama
ramiz-lladrovci-reagon-serish:-kamerat-e-sigurise-vertetojne-se-jemi-pershendetur-si-miq,-nuk-ka-pasur-as-konflikt-as-sulm

Ramiz Lladrovci reagon sërish: Kamerat e sigurisë vërtetojnë se jemi përshëndetur...

0
Lladrovci thotë se kamerat e sigurisë mund të verifikojnë gjithçka çfarë ka ndodhur, shkruan Rahovec.net. Ai thotë se në hyrje të një lokali, me kandidatin...
asociacioni-se-shpejti-pjese-e-dialogut,-qeverise-i-behet-thirrje-per-kujdes-ne-trajtimin-e-kesaj-teme

Asociacioni së shpejti pjesë e dialogut, qeverisë i bëhet thirrje për...

0
Kështu po vlerëson ish-këshilltari i ministres për Dialog, Gazmir Raci. Ai i tha Ekonomia Online se pas zgjedhjeve në Kosovë e Serbi kjo temë do...
xhafer-gashi-permbyll-fushaten-zgjedhore

Xhafer Gashi përmbyll fushatën zgjedhore

0
Ai në një postim në Facebook ka falënderuar qytetarët për besimin e dhënë platformës së tij qeverisëse. Gashi ka shtuar se Obiliqi meriton që të...
blinken-vlereson-perspektiven-evropiane-te-ballkanit-perendimor

Blinken vlerëson perspektivën evropiane të Ballkanit Perëndimor

0
Në njoftimin e zëdhënësit të Departamentit të Shtetit thuhej se sekretari Blinken ripohoi rëndësinë e partneritetit SHBA-BE dhe angazhimin e Uashingtonit për të punuar...
ministri-palestinez:-kosova-s’eshte-e-pavarur,-po-u-thome-vendeve-tjera-qe-mos-ta-njohin

Ministri palestinez: Kosova s’është e pavarur, po u thomë vendeve tjera...

0
Madje sipas tij, me vendosjen e ambasadës në Jeruzalem, Kosova nuk është as vend kandidat për njohje, pasi që sipas tij janë shkelur ligjet...
krasniqi-ne-buroje:-drenica-eshte-bastioni-qe-i-dha-kosoves-uck-ne,-qe-eshte-adn-ja-e-pdk-se

Krasniqi në Burojë: Drenica është bastioni që i dha Kosovës UÇK-në,...

0
Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka thënë se Drenica është bastion i pathyeshëm që i ka dhënë Kosovës UÇK-në, shkruan Rahovec.net,. PDK ka thënë se...
haradinaj:-kurti-eshte-mashtrues,-besnik-bislimi-i-tmerrshem-nuk-di-asgje

Haradinaj: Kurti është mashtrues, Besnik Bislimi i tmerrshëm nuk di asgjë

0
Madje, Haradinaj e ka quajtur mashtrues Kryeministrin, Albin Kurti. “Kjo është e dhimbshme dhe më vjen keq, vërtet është e dhimbshme çka po dëgjojmë nga...
svecla:-ne-kemi-qene-te-pergatitur-qe-edhe-fizikisht-te-largojme-barrikadat-ne-veri

Sveçla: Ne kemi qenë te përgatitur që edhe fizikisht të largojmë...

0
Këto komente Sveçla i bëri kur është pyetur nga deputetë të Komisionit për Siguri dhe Mbrojtje lidhur me problemet logjistike që ka hasur Policia...
kandidati-i-vv-se-e-dha-premtimin-per-“miss-gjyshen”-edhe-para-kryeministrit-kurti

Kandidati i VV-së e dha premtimin për “Miss Gjyshen” edhe para...

0
Një organizim i tillë, i padëgjuar më parë nga kandidatët për kryetar komunash, është përmendur edhe në prani të kryeministrit dhe kryetarit të VV-së,...
masat-kunder-covid-19-mbesin-ne-fuqi,-ulen-rastet-e-infektimit-dhe-vdekjet

Masat kundër COVID-19 mbesin në fuqi, ulen rastet e infektimit dhe...

0
Megjithatë, masat e vendosura nga Qeveria e Kosovës me qëllim të parandalimit të përhapjes së virusit, vazhdojnë të mbesin në fuqi, shkruan Rahovec.net. Gjatë kësaj...