Saturday, September 30, 2023
varroset-27-vjecari-qe-u-vra-ne-mitrovice,-dorasin-nuk-e-ka-njohur-me-pare

Varroset 27-vjeçari që u vra në Mitrovicë, dorasin nuk e ka...

0
Sot iu dha lamtumira e fundit 27-vjeçarit Valmir Fazliu në varrezat e fshatit Dolak të Vushtrrisë, i cili u vra të shtunën në Mitrovicë....
i-siguronin-nje-gruaje-kliente-per-seks-me-pagese-,-aktakuze-per-dy-gjakovaret

I siguronin një gruaje klientë për seks me pagesë , aktakuzë...

0
Prokuroria Themelore në Gjakovë ka ngritur aktakuzë ndaj tre personave, të cilët dyshohet se kanë kryer veprën penale “mundësim në prostitucion” ndaj një gruaje. Rasti...
sulm-me-thike-ne-nje-xhami-ne-tirane,-5-te-plagosur,-ja-kush-eshte-autori

Sulm me thikë në një xhami në Tiranë, 5 të plagosur,...

0
Rreth orës 14:30, në Rrugën e Kavajës, një shtetas është futur në ambientet e një kulti fetar (xhami) dhe në rrethana ende të paqarta...
nis-paraqitja-e-pare-e-pjeter-shales-ne-hage

Nis paraqitja e parë e Pjetër Shalës në Hagë

0
Në sallën e gjyqit të Dhomave të Specializuara të Kosovës (DHSK) në Hagë, ka nisur paraqitja e parë e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës...