E martë, 21 Shtator, 2021
Reklama
nje-muaj-paraburgim-per-zyrtaret-e-ministrise-se-brendshme-dhe-asaj-te-jashtme-te-dyshuar-per-marrje-ryshfeti

Një muaj paraburgim për zyrtarët e Ministrisë së Brendshme dhe asaj...

0
Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, për caktimin e masës nga...
policia-e-kosoves-arreston-dy-te-dyshuar-per-falsifikim-te-testeve-anticovid

Policia e Kosovës arreston dy të dyshuar për falsifikim të testeve...

0
Dy persona janë arrestuar në pikën kufitare në Bërnjak, të dyshuar për falsifikim të testeve antiCOVID. Policia ka njoftuar se të dy ata pas intervistimit...
policet-civil-ne-kosove-denojne-shoferet-qe-perdorin-telefonin-gjate-vozitjes

Policët civil në Kosovë dënojnë shoferët që përdorin telefonin gjatë vozitjes

0
Policia e Kosovës ka angazhuar zyrtarë të saj edhe në rroba civile. Kjo do të shërbejë për të identifikuar dhe parandaluar vozitësit që përdorin telefonin...
mbi-2-mije-gjoba-per-ata-qe-nuk-respektuan-masat-anti-covid

Mbi 2 mijë gjoba për ata që nuk respektuan masat anti-Covid

0
Numër i lartë i gjobave po shqiptohen ndaj qytetarëve të cilët nuk po respektojnë masat antiCOVID-19. Vetëm për një ditë, Policia e Kosovës ka shqiptuar...
polici-gjen-portofolin-me-para-te-nje-78-vjecari-ne-kacanik,-e-dorezon-ne-stacion

Polici gjen portofolin me para të një 78-vjeçari në Kaçanik, e...

0
Rastin e ka bërë të ditur drejtoria e policisë në Ferizaj përmes një komunikate për media. “Sot , rreth orës 16:00 polici nga Policia Kufitare...
policia-shqipton-59-gjoba-dhe-konfiskon-9-motocikleta-ne-prishtine

Policia shqipton 59 gjoba dhe konfiskon 9 motoçikleta në Prishtinë

0
Policia e Rajonit të Prishtinës respektivisht, Njësiti Rajonal i Trafikut rrugor, po vazhdon me implementimin e planit operativ për kontrollin e shtuar në trafik...
kishte-dhene-para-per-punesim,-arrestohet-njeri-nga-te-dyshuarit-per-mashtrim

Kishte dhënë para për punësim, arrestohet njëri nga të dyshuarit për...

0
Dy të dyshuar në Shtërpcë të Ferizajit, për marrje parash për qëllim punësimi. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar...
si-ndodhi-vrasja-e-taksistit-ne-gjilan,-12-gezhoja-plumbash-u-gjeten-ne-vendngjarje

Si ndodhi vrasja e taksistit në Gjilan, 12 gëzhoja plumbash u...

0
B.V 50-vjeçar, u privua nga jeta mbrëmë në afërsi të kafeterisë ku zakonisht pinte kafe. Prokuroria Themelore e Gjilanit është në fazën fillestare të...
konfirmohet/-vritet-nje-person-i-moshes-50-vjecare-ne-gjilan,-eshte-nga-bujanoci

Konfirmohet/ Vritet një person i moshës 50-vjeçare në Gjilan, është nga...

0
Një person i moshës 50-vjeçare është vrarë sonte në qytetin e Gjilanit. Personi i vrarë është me inicialet B. V. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi...
arrestohet-gjakovarja,-u-perlesh-fizikisht-me-njerken-e-saj

Arrestohet gjakovarja, u përlesh fizikisht me njerkën e saj

0
Një rast i dhunës në familje është raportuar në Gjakovë. Policia njofton për arrestimin e një vajze pasi e njëjta është përleshur fizikisht me...