Tuesday, September 26, 2023

Arkivat Përditshëm September 2, 2022

i-kerkoi-video-intime-9-vjecares,-prangoset-30-vjecari-ne-istog

I kërkoi video intime 9-vjeçares, prangoset 30-vjeçari në Istog

0
Ngacmimet seksuale përmes rrjeteve sociale po vazhdojnë ende. Gjithçka ndodhi përmes komunikimit virtual. Një person nga Istogu në këtë mënyrë i kërkoi video intime vajzës...
limaj-per-marreveshjen-per-dokumentet:-kurti-i-dha-serbise-hise-ne-kosove

Limaj për marrëveshjen për dokumentet: Kurti i dha Serbisë hise në Kosovë

0
Ditë më parë Kosova dhe Serbia kanë arritur marrëveshje mbi dokumentet. Kreu i Nismës Socialdemokrate pati kritika për mënyrën e nisjes së zbatimit të marrëveshjes...
kuvendi-te-nderpres-pushimin,-murati-te-jape-llogari-per-bllokimin-e-pagave!

Kuvendi të ndërpres pushimin, Murati të japë llogari për bllokimin e pagave!

0
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka bërë kërkesë që të ndërpritet pushimi dhe ministri i Financave, Hekuran Murati të japë llogari në një...
enca-guxon-me-postimin-e-fundit,-shfaqet-me-mbipeshe-nga-plazhi

Enca guxon me postimin e fundit, shfaqet me mbipeshë nga plazhi

0
Enca Haxhia ka guxuar të postoj nga plazhi. Ani pse ende s’i ka punët mirë më format trupore. Në fakt Enca gëzon forma te bollshme nga...
nenkryetarja-e-prishtines-e-quan-albin-kurtin-autokrat

Nënkryetarja e Prishtinës e quan Albin Kurtin autokrat

0
Nënkryetarja e Komunës së Prishtinës nga radhët e PDK-së, Donjeta Sahatçiu, e ka quajtur autokrat kryeministrin Albin Kurti i cili urdhëroi ministrin e Financave...
limaj-thote-se-cdo-gje-qe-eshte-ndertuar-per-20-vjet-po-rrenohet-nga-kurti

Limaj thotë se çdo gjë që është ndërtuar për 20 vjet po rrënohet nga...

0
Limaj vazhdon ta kritikojë Qeverinë Kurti. Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka vlerësuar se shteti është duke u rrënuar për shkak të vendimeve të...
protesta-e-neserme-e-veteraneve,-behet-thirrje-per-perjashtim-te-cdo-lloj-dhune

Protesta e nesërme e veteranëve, bëhet thirrje për përjashtim të çdo lloj dhune

0
Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka paralajmëruar për të enjten, 16 qershor 2022) protestë gjithëpopullore në shenjë kundërshtimi për...
rrahman-jasharaj-i-ashper-me-kurtin:-te-mos-e-lejojme-kosoven-te-behet-vend-diktatorial

Rrahman Jasharaj i ashpër me Kurtin: Të mos e lejojmë Kosovën të bëhet vend...

0
Jasharaj i ashpër me Kurtin: Të mos e lejojmë Kosovën të bëhet vend diktatorial. Kryetari I SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, ka thënë kërkuar nga të gjitha...
brnabiq-te-henen-ia-mesyne-kosoves-per-vizite

Brnabiq të hënën ia mësynë Kosovës për vizitë

0
Kryeministrja e Serbisë të hënën ia mësynë Kosovës për vizitë. Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, të hënën do t’ia mësyjë Republikës së Kosovës për një...
abdixhiku-pret-ne-takim-sindikalistet

Abdixhiku pret në takim sindikalistët

0
Lumir Abdixhiku pret në takim sindikalistët. Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim, Kryetarin e Këshillit Grevist të BSPK, Rrahman Jashari dhe nënkryetarin...