Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të gjithë

263
nevina-shtylla-shfaqet-me-barkun-e-rrumbullakosur-dhe-i-habiti-te-gjithe

Nevina Shtylla i ka befasuar të gjithë me videon e fundit të postuar në Instastory.

Moderatorja shumë e dashur për publikun është shfaqur me barkun e rrumbullakosur dhe të gjithë kanë menduar se ajo është shtatzënë.

Por në fakt Nevina thjesht ka provuar një fustan për gra shtatzënë dhe një prej këtyre momenteve e ka ndarë me ndjekësit “Nënë me shumë fëmijë”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur me një emoji duke qeshur.

Kujtojmë që Nevina është në një lidhje dashurie me një jurist, me emrin Arbër.

Shiko foton:

The post Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të gjithë appeared first on Gazeta Press.