Shkup: Nafta më shtrenjtë se benzina (Video)

105
shkup:-nafta-me-shtrenjte-se-benzina-(video)

Edhe Maqedonia e Veriut, kohëve të fundit po përballet me probleme energjetike dhe lëvizje të mëdha të çmimeve të naftës e derivateve të saj. Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka shprehur shqetësimin e tij se në periudhën e dimirt mund të ketë rritje të çmimit të derivateve./21Media

The post Shkup: Nafta më shtrenjtë se benzina (Video) appeared first on Gazeta Press.