Kim Kardashian e provon veten si “Barbie”

247
kim-kardashian-e-provon-veten-si-“barbie”

41-vjeçarja i ngjante një kukulle ‘Barbie’ pasi kishte veshur një mini-fustan rozë me një shpatull, i cili theksonte më së miri belin e saj të hollë, duke shtuar taka.

“Balenci Barbie”, ka shkruar ish-ylli i “Keeping Up With the Kardashians”.

Veshja e yllit televiziv ishte nga ‘Balenciaga’, duke treguar këmbët e tonifikuara.

Takat e Kimit dukeshin gjithashtu si takat tipike të kukullës ‘Barbie’ ato ishin të dukshem dhe me një rrip para.

The post Kim Kardashian e provon veten si “Barbie” appeared first on Gazeta Press.