Në veshje të lëkurës, Adelina zbulon me shumë se ç ‘duhet 

194
ne-veshje-te-lekures,-adelina-zbulon-me-shume-se-c-‘duhet 

Adelina Ismaili, vazhdon të jetë shumë active në rrjetet sociale.

Ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë një projekt të ri në tregun muzikorë, ajo ende kërkohet dhe pëlqehet shumë nga publiku.

Tani, kohëve të fundit ajo është përkushtuar më shumë në profesioni e ri, atë të prezantueses.

E duke qenë se është në ekran, ajo kujdeset që gjithmonë të duket në top-formë, në veshje të lëkurës, Adelina ka zbuluar më shumë se ç”duhet./ORAinfo/

The post Në veshje të lëkurës, Adelina zbulon me shumë se ç ‘duhet  appeared first on Gazeta Press.