Laureta e dridh belin para Ibrahim Tatlises

200
laureta-e-dridh-belin-para-ibrahim-tatlises

Dje, artisti i mirënjohur turk Ibrahim Tatlises mbajti një koncert.

Ai mbajti  koncert në njërin nga qytetet e Turqisë ku morën pjesë numër i madh i qytetarëve.

Në mesin e shumë qytetarëve ishte edhe moderatori shqiptar Robert Berisha dhe e dashura e tij, Laureta Maqedonci.

Këtë e bënë të ditur vet ata përmes disa postime në rrjetin social Instagram, në këtë video, Laureta shfaqet duke e ‘dridhur’ belin para këngëtarit Ibrahim Tatlesis, ndërsa Roberti i bën video.

The post Laureta e dridh belin para Ibrahim Tatlises appeared first on Gazeta Press.