“A je shtatzënë?”/ Ndjekësi i bën pyetjen e papritur, reagimi i Rozana Radit është ‘epik’

284
“a-je-shtatzene?”/-ndjekesi-i-ben-pyetjen-e-papritur,-reagimi-i-rozana-radit-eshte-‘epik’

Nëse ka diçka që e karakterizon Rozana Radin dhe preferohet goxha nga publiku është sensi i saj i humorit.

Aktorja është goxha aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan për ndjekësit momente nga përditshmëria e saj, së fundmi këngëtarja ka realizuar një ‘ask’ ku fansat i kanë shtruar pyetje nga më të ndryshmet në lidhje me rënien e saj drastike në peshë.

E mes tyre kuriozitëti i një ndjekësi për të ditur nëse është shtatzënë i ka tërhequr vëmendjen Rozanës e cila ia ka kthyer me nota humori.

“Je shtatzënë”– i shkruan një ndjekës, ndërsa moderatorja ia kthen: “Po në gjoks”, duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur./panorama

The post “A je shtatzënë?”/ Ndjekësi i bën pyetjen e papritur, reagimi i Rozana Radit është ‘epik’ appeared first on Gazeta Press.