Ariana ekspozon barkun e sheshtë

202
ariana-ekspozon-barkun-e-sheshte

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka bërë publikuar një foto në Instagramin e saj.

E veshur me shumë stil, ajo ka ekspozuar barkun e saj të shesht.

Edhe pse nënë e katër fëmijëve, trupi i Arianës ju bë konkurrencë edhe vajzave 20 vjeçare. /ORAinfo/

The post Ariana ekspozon barkun e sheshtë appeared first on Gazeta Press.