Kthimi në shkollë ngjarja më e rëndësishme për fëmijët, njihuni me koleksionin e ri për fëmijët nga Okaidi

184
kthimi-ne-shkolle-ngjarja-me-e-rendesishme-per-femijet,-njihuni-me-koleksionin-e-ri-per-femijet-nga-okaidi

Kthimi në shkollë është një ngjarje shumë e rëndësishme në jetën e fëmijëve, por edhe në jetën e prindërve.

Okaidi i ndihmon të gjithë fëmijët të ndihen mirë me veshjet e tyre dhe të kenë stilin e dëshiruar për çdo ditë të vijimit në shkollë. Nga dukja e stilit uniform e deri tek ato më elementare, madje edhe ato që janë më në modë, prindërit dhe fëmijët do të gjejnë veshjet më të dëshiruara nga ky koleksion.

Koleksioni Back to School sjell shumë zgjedhje të veshjeve: veshje sportive, veshje uniforme, bazike, çanta të ndryshme, kapela dhe atlete, e të gjitha këto i gjeni për vajzat dhe djemtë prej moshave 5 vjeçare deri në moshën 14 vjeçare.

Bluzat polo kanë mesazhe që përcjellin pozitivitet tek fëmijët, e xhinset janë krijuar për t’iu përshtatur të gjitha llojeve të trupit. Në këtë koleksion Back to School ju mund të gjeni edhe shumë produkte të domosdoshme për ditët e shkollës.

Këtë koleksion ju mund të eksploroni në dyqanet e Okaidi në Albi Mall, Pallati i Rinisë, Galeria Shopping Mall apo edhe në Park Plazza.

Ju mund të zbuloni edhe shumë veshje tjera në rrjetet sociale: @okaidi_kosovo.

The post Kthimi në shkollë ngjarja më e rëndësishme për fëmijët, njihuni me koleksionin e ri për fëmijët nga Okaidi appeared first on Gazeta Press.