20-vjeçarja tregon se a është fitimprurëse puna e dorës

161
20-vjecarja-tregon-se-a-eshte-fitimprurese-puna-e-dores

Vajzat e reja po kthejnë aftësitë e vjetra që mësuan në prehrin e nënave të tyre në biznese fitimprurëse.

Vesa Galica, një 20- vjeçare e cila studion Inxhinieri Elektrike dhe Kompjuterike në Universitetin e Prishtinës, sot në emisionin “BonBon” në Gazeta Press tha se pavarësisht profesionit që ka nuk mendon që ta braktisë punën e dorës.

Galica tha se këto veshje të thurura po i shet dhe se me kalimin e kohës i solli fitime.

Ajo në vjeshtë pritet të vijë me një koleksion të xhemperave të thurur./21Media

The post 20-vjeçarja tregon se a është fitimprurëse puna e dorës appeared first on Gazeta Press.