Kështu dukej Elvana para 11 viteve, pamja e saj do t’iu lë gojëhapur!

158
keshtu-dukej-elvana-para-11-viteve,-pamja-e-saj-do-t’iu-le-gojehapur!

Shumica e fytyrave publike me kalimin e viteve kanë pësuar ndryshime drastike në pamje.

Por kjo nuk vlen për divën e muzikës shqipe, Elvana Gjata.

Këtë e vërtetuam nga imazhet që kemi në arkivë.

Në një imazh të shkrepur nga Indeksonline 11 vite më parë, shihet se Elvana ka ruajtur bukurinë natyrale duke qenë e njëjtë si tani… e çiltër dhe shumë pozitive./Indeksonline/

Shiko foton:

The post Kështu dukej Elvana para 11 viteve, pamja e saj do t’iu lë gojëhapur! appeared first on Gazeta Press.