Blero në këngën e re po flet për ndarjen?

21
blero-ne-kengen-e-re-po-flet-per-ndarjen?

Blero edhe një herë është bërë personazhi kryesor dhe më i përfolur në median rozë, kjo për shkak të zhvillimeve në jetën e tij private.

Këngëtari që prej vitesh ishte i martuar me modelen Afrona Dika, duket se tashmë është beqar.

Dyshja, nuk kanë folur rreth pretendimeve të medias se Blero dhe Afrona janë ndarë përfundimisht, ndërkohë që të dy e kanë vazhduar jetën me risi në aspektin profesional.

Por, a po flet Blero me këngën e sapo publikuar, me titull “N’ heshtje”? Ky është projekti i fundit i këngëtarit, të cilit sapo i është dhënë drita e gjelbër./kosovarja

The post Blero në këngën e re po flet për ndarjen? appeared first on Gazeta Press.