Policia raporton për trupin e pajetë i gjetur në një lumë të Klinës

22
policia-raporton-per-trupin-e-pajete-i-gjetur-ne-nje-lume-te-klines

Të martën në Klinë është gjetur një trup i pajetë në një lumë.

Atë e ka gjetur një peshkatar rreth orës 15:15 dhe e ka njoftuar Policinë.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka treguar se trupi i pajetë është dërguar në Mjekësinë Ligjore.

Rasti po vazhdon të hetohet.