Pas ndarjes nga Blero, Afrona bën qejf në Greqi

36
pas-ndarjes-nga-blero,-afrona-ben-qejf-ne-greqi

Në mediat rozë tash e disa ditë është raportuar për ndarjen e këngës Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet janë vendosur pasi Blera dhe Afrona kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram.

Së fundmi, Afrona ka nisur pushimet në një vend të bukur në Greqi prej ku po sjell imazhe goxha pr.ovokuese.

Tashmë duket që Afrona e ka harruar Bleron dhe është kthyer jetës normale, të cilën po e shijon në maksimum, ndërkohë, Blero sapo ka lansuar duetin e ri me Lule Mustafën, “Motër e vëlla”.

The post Pas ndarjes nga Blero, Afrona bën qejf në Greqi appeared first on Gazeta Press.