Re e vjehërr, Xheri dhe Sara e kallin ndejën – Vallëzim i nxehtë

33
re-e-vjeherr,-xheri-dhe-sara-e-kallin-ndejen-–-vallezim-i-nxehte

Festa e ditëlindjes së 30-të të gruas së Ledri Vules, ka mbledhur në një vend shumë njerëz.

Sara ka festuar ditëlindjen e 30-të me njerëzit e saj më të dashur.

Në ditëlindje nuk ka munguar as vjehrra e saj, Xheraldina Vula, e cila është parë gjatë gjithë kohës duke vallëzuar.

Ato, e kanë dridhur pistën e vallëzimit së bashku dhe duket se janë kënaqur shumë./Kosovarja/

Shiko videon:

The post Re e vjehërr, Xheri dhe Sara e kallin ndejën – Vallëzim i nxehtë appeared first on Gazeta Press.