Ky mot na pret nesër

258
ky-mot-na-pret-neser

Në vendin tonë vazhdon të mbajë mot i ngrohët.

Sipas Prishtina Weather këtë të premte pritet të kemi mot të ngrohtë dhe me diell në pjesën e parë të ditës.

Pasdite parashihen mundësi për rrebeshe shiu e bubullima.

Temperatura minimale pritet të shënojë 14 gradë celsius derisa maksimalet do të arrijnë deri në 27 gradë celsius.

Në fundjavë priten sërish kthjellime, ditën e shtunë freskët.