Pep jep përgjigjen e shkurtër epike kur pyetet për interesimin e Barcelonës për Bernardon

195
pep-jep-pergjigjen-e-shkurter-epike-kur-pyetet-per-interesimin-e-barcelones-per-bernardon

Raportet në Spanjë kanë pohuar se klubi katalanas do të përpiqet të nënshkruajë mesfushorin portugez nëse humbet Frenkie de Jong këtë verë.

Por menaxheri i Cityt, Guardiola, duket se ka hedhur poshtë çdo fjalë për largimin e Bernardos nga Etihad Stadium, kur u pyet për të ardhmen e lojtarit në një hotel golfi në Mallorca.

“Ata do ta kishin të vështirë [përpjekjen për të nënshkruar me Bernardon]”, tha Guardiola, përpara se të buzëqeshte dhe të mos thoshte asgjë tjetër për këtë çështje.

Pep ishte ai që ndryshoi mendjen e Bernardo verën e kaluar kur ai donte të largohej nga klubi – ai ende po lufton për të mbajtur në Man City.

The post Pep jep përgjigjen e shkurtër epike kur pyetet për interesimin e Barcelonës për Bernardon appeared first on GazetaPress.