Flaka Krelani ‘tmerron’ me stilin e ri

49
flaka-krelani-‘tmerron’-me-stilin-e-ri

Flaka Krelani nuk e ka ndërmend të ndalet me ndryshime në dukjen e saj.

Gjithmonë befasuese e përplot stil, Flaka kësaj here ka lënë pa fjalë adhuruesit e saj.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë të kuqe dhe i ka zgjatur, kjo dukje se nuk po i shkon shumë.

E veshur në të badha,e me poza të ndryshme, ja si po duket Flaka.

The post Flaka Krelani ‘tmerron’ me stilin e ri appeared first on Gazeta Press.