Albërije Hadërgjonaj thumbon ashpër Ronela Hajatin! 

46
alberije-hadergjonaj-thumbon-ashper-ronela-hajatin! 

Prej ditësh Ronela Hajati është në fokus të mediave prej pjesëmarrjes së saj në Eurovizion.

Papritur u hap edhe një debat mes familjes Ramosaj dhe Ronelës, ndonse kjo e fundit nuk ka reaguar.

Së fundmi, Albërije Hadërgjonaj ka thumbuar tërthorazi Ronelën, ajo ka publikuar një foto të Rona Nishliut nga pjesëmarrja në Eurovizion dhe shkruan:

“Me këtë nuk qeshi Europa por na zbardhi faqen”, duke nënkuptuar se me Ronelën u tallën, po Albërija c’pati?

The post Albërije Hadërgjonaj thumbon ashpër Ronela Hajatin!  appeared first on Gazeta Press.