Ariana publikon foton me të bukur nga ditëlindja e vjehrrës, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

29
ariana-publikon-foton-me-te-bukur-nga-ditelindja-e-vjehrres,-veshja-e-tyre-merr-gjithe-vemendjen

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Arjana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndyshmet.

Ditë me parë vjehrra e saj, Nera e ka festuar ditëlindjen e 60-të, me këtë rast, familja Fejzullahu ka organizuar festë të madhe ku nuk kanë munguar as miqtë e shumtë të familjes, por as muzika dhe vallëzimi.

Ariana se fundmi ka publikuar një foto të bërë gjatë festës së ditëlindjes, e përfaquar me vjehrrën e saj, Ariana dhe Nera po duken si dy shoqe pranë njëri-tjetrës.

Veshja e tyre me shumë shije, merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

The post Ariana publikon foton me të bukur nga ditëlindja e vjehrrës, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen appeared first on Gazeta Press.