Me shami në kokë dhe syze dielli, Morena Taraku duket më shumë se kurrë ekstravagante

31
me-shami-ne-koke-dhe-syze-dielli,-morena-taraku-duket-me-shume-se-kurre-ekstravagante

Morena Taraku është në qendër të mediave rozë për jetën e saj luksoze,

Që nga makina e deri te veshjet e saj.

Së fundmi bukuroshja Taraku publikoi një video tek ndjekësit e saj në instagram, e që janë të shumtë, ku duket tejet ekstravagante me një stil aq unik, shkruan Kosovarja.

Taraku shfaqet me shami në kokë dhe syze dielli, si dhe sandale mbi pantallona.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

The post Me shami në kokë dhe syze dielli, Morena Taraku duket më shumë se kurrë ekstravagante appeared first on Gazeta Press.