Ish e dashura ruse e Don Xhonit feston ditëlindjen ë 23-të, shqiptarët vërsulen në komente për ta uruar në gjuhën shqipe

307
ish-e-dashura-ruse-e-don-xhonit-feston-ditelindjen-e-23-te,-shqiptaret-versulen-ne-komente-per-ta-uruar-ne-gjuhen-shqipe

Ariana Lirey është modelja e njohur ruse e cila për publikun u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur nga Drenica Don Xhonit.

Pak kohë më parë dyshja njoftoi se i kanë dhënë fund raportit të tyre.

Ariana për kohën sa ‘ishte’ bashkë me Don Xhonin fitoi shumë ndjekës shqiptarë.

Ajo sot ka postuar një imazh të ri me të cilin ka njoftuar se ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të dhe sic mund të shihni më poshtë morri kaq shumë urime në gjuhën shqipe nga fansa të shumtë./Gazeta Press/

The post Ish e dashura ruse e Don Xhonit feston ditëlindjen ë 23-të, shqiptarët vërsulen në komente për ta uruar në gjuhën shqipe appeared first on Gazeta Press.