Memli Krasniqi i shoqëruar nga bashkëshortja, pjesë e dasmës së Robinit e Marigonës

190
memli-krasniqi-i-shoqeruar-nga-bashkeshortja,-pjese-e-dasmes-se-robinit-e-marigones

Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi sonte po martohen.

Dasma e tyre ka filluar dhe të ftuarit e parë tashmë kanë arritur.

E ndër mysafirët e parë është edhe kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, me bashkëshorten e tij, Meliza Krasniqi.

Ndryshe, në pamjet e Prives shihet se në mesin e të ftuarve janë edhe shumë të famshëm nga fusha të ndryshme të artit.

The post Memli Krasniqi i shoqëruar nga bashkëshortja, pjesë e dasmës së Robinit e Marigonës appeared first on Gazeta Press.