Monday, June 27, 2022

Arkivat Përditshëm May 8, 2022

ne-16-komunat-e-kosoves-ka-mungese-te-notereve

Në 16 komunat e Kosovës ka mungesë të noterëve

0
Kosovës i nevojiten edhe shumë noterë. Aktualisht zyra e noterit në Prizren është e mbyllur. Mirëpo disa ditë me parë këtu te kjo zyrë noterie...
fillon-prodhimi-i-makines-acura-integra-2023-ne-ohio

Fillon prodhimi i makinës Acura Integra 2023 në Ohio

0
Acura ka bërë të ditur së fundmi çmimin për Integra 2023, dhe tani ka filluar zyrtarisht prodhimi për hatchback-un e ri të nivelit fillestar...
gazeta-e-njohur-zbulon-se-osmani-u-operua-ne-antali-per-t’i-hequr-kilogramet-e-tepert

Gazeta e njohur zbulon se Osmani u operua në Antali për t’i hequr kilogramët...

0
Ndryshimi i saj në pamje vërehet shumë. Një prej gazetave më të mëdha turke, “Hurryiet”, ka shkruar se Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani i është...