Kështu dukej Beniada kur ishte fëmijë

33
keshtu-dukej-beniada-kur-ishte-femije

Benida është një ndër personazhet më të ëmbla të estradës shqiptare.

Ajo është shumë e ëmbël dhe pozitive, por di të jetë edhe provoktive në imazhet që shfaq në rrjetet sociale, shkruan”Kosovarja”.

Së fundmi, ajo ka në InstaStory ka shperndarë një imazh kur ka qenë e vogël.

Ajo dukej shumë e ëmbël si në ë ditët e sotme. Kjo buzëqeshje e përcjell edhe në ditët e sotme.

Shiko foton:

The post Kështu dukej Beniada kur ishte fëmijë appeared first on Gazeta Press.