Rita Ora merr vëmendjen me fotografitë e fundit, ndërsa shfaqet në poza joshëse

35
rita-ora-merr-vemendjen-me-fotografite-e-fundit,-ndersa-shfaqet-ne-poza-joshese

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të jetë shumë aktive për fansat e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo publikoi disa fotografi shumë atraktive për ndjekësit e saj në Instagram, ku është shfaqur në disa poza mjaft tërheqëse.

Ajo është dukur mjaft tërheqëse e veshur me pantallona ngjyrë kafe dhe bluzë të shkurtër, ndërsa ka vënë në pah linjat e saj atraktive trupore.

“Mjaltë bejbi”, shkroi këngëtarja me origjinë nga Kosova në mbishkrimin e fotografive, duke marrë kështu vëmendjen e fansave me këtë paraqitje.

The post Rita Ora merr vëmendjen me fotografitë e fundit, ndërsa shfaqet në poza joshëse appeared first on Gazeta Press.