U tha se Ilir Shaqiri organizon dasmë këtë fundjavë, ja e vërteta!

36
u-tha-se-ilir-shaqiri-organizon-dasme-kete-fundjave,-ja-e-verteta!

Menjëherë u përhap lajmi se Ilir Shaqiri do të organizoj një dasmë këtë fundjavë, ndonse ai ka kryer celebrim do organizonte një festë në Durrës.

Por duket se kjo nuk është e vërtetë, burime për Panorama Plus thonë se dasma nuk është ende gati dhe nuk do mbahet këtë fundjavë.

Edhe pse dëshira është e madhe do na duhet të presim.

Pra mos ngrini daullet nuk ka dasmë!/Kryefjala/

The post U tha se Ilir Shaqiri organizon dasmë këtë fundjavë, ja e vërteta! appeared first on Gazeta Press.