Marina Vjollca publikon videon në shoqërinë e Marget, zbulon se çfarë nuk durojnë nënë e bijë

37
marina-vjollca-publikon-videon-ne-shoqerine-e-marget,-zbulon-se-cfare-nuk-durojne-nene-e-bije

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë, disa muaj më parë, ku erdhi në jetë vajza e tyre, e quajtur Marget.

Si moderatorja dhe këngëtari janë janë kujdesur që ta mbajnë larg vëmendjes së medieve portretin e së voglës.

Së fundmi Marina ka publikuar një video ku shfaqet me të vogëlushen, ndërsa na tregon një cilësi të ngashme me Marget.

“Marget nuk i duron çorapet, njësoj si mama vet”, ka shkruar Marina.

The post Marina Vjollca publikon videon në shoqërinë e Marget, zbulon se çfarë nuk durojnë nënë e bijë appeared first on Gazeta Press.