Reagon sërisht Donaldi: Mos më bëni të flas

33
reagon-serisht-donaldi:-mos-me-beni-te-flas

Donald Veshaj ka qënë në qëndër të vëmëndjes lidhur me historitë e dashurisë që bëjnë më shumë bujë se këngët, edhe sot e mori dozën e vëmëndjes prej deklaratës që kishte bërë mbrëmë për Borën në koncert dhe qetësisht postoi në profilin e tij personal Instagram një video-promo.

Pasi doli nga BBV kujtojmë që u tha se binjaku i tij Romeo pati një debat shumë të ashpër me trashëgimtaret dhe drejtueset e Top Channel duke anulluar emisionin “Më lër të flas”, por pastaj,urtë edhe butë,binjakët u panë në festën e organizuar nga vetë televizioni si dy protagonistë.

Për emisionin nuk u fol por u aludua shumë dhe mbasi ‘mbaroi’ qokat me Borën,Donaldi postoi sot edhe promon e emisionit që mesa duket,po,do të fillojë, nga “Më lër të flas” Donaldi shkruan “Mos më bëni të flas”.

Një zog i vogël na tregoi se binjakët nuk e pëlqenin “Më lër të flas” por “Më li të flas” dhe produksioni nuk e lejoi për shkak se “li” është dialekt.

The post Reagon sërisht Donaldi: Mos më bëni të flas appeared first on Gazeta Press.