Sa është rritur e zbukuruar vajza e Leonora Poloskes

35
sa-eshte-rritur-e-zbukuruar-vajza-e-leonora-poloskes

Leonora Poloska, zëri brilant i skenës muzikore shqiptare, nuk është e pranishme prej kohësh në sferën artistike.

Leonora, ka pasur disa dalje televizive të kohë pas kohshme, ku kryesisht ka folur për jetën e saj profesionale dhe pak atë private.

Këngëtarja prej vitesh është e martuar me kompozitorin Andin Lokaj dhe bashkë e kanë një vajzë qe tashmë është rritur.

E vogla e Leonores e Andinit është rritur dhe zbukuruar, e kjo duket fare mirë edhe në këtë foto pranverore të saj./Kosovarja/

The post Sa është rritur e zbukuruar vajza e Leonora Poloskes appeared first on Gazeta Press.