Ronaldo shënon nga gjuajtja e lirë, e kompleton hat-trikun

55
ronaldo-shenon-nga-gjuajtja-e-lire,-e-kompleton-hat-trikun

Manchester United e ka rikthyer epërsinë ndaj Norwichit dhe tani avancon 3:2.

Ishte sërish Ronaldo që kompletoi hat-trikun e tij

Portugezi shënoi nga gjuajtja e lirë në minutën e 76-të të ndeshjes.

 

The post Ronaldo shënon nga gjuajtja e lirë, e kompleton hat-trikun appeared first on GazetaPress.