“Shpërthen” ndeshja që në start Barcelona – Frankfurt

52
“shperthen”-ndeshja-qe-ne-start-barcelona-–-frankfurt

Eintracht Frankfurt ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës në “Camp Nou”me golin e shënuar nga Filip Kostic që në minutën e 4-t, shkruan Demokracia.com.

Të kujtojmë ndeshja e parë në luajtur në Gjermani u mbyll me rezultat të barabartë 1:1 dhe ky gol i hershëm vetëm sa e ka bërë këtë ndeshje edhe më joshëse.

The post “Shpërthen” ndeshja që në start Barcelona – Frankfurt appeared first on GazetaPress.