Monday, June 27, 2022

Arkivat Përditshëm April 15, 2022

i-hapet-rruge-ngritjes-se-pages-minimale

I hapet rrugë ngritjes së pagës minimale

0
Merret vendimi për dhënien e 100 eurove për 800 mijë qytetarë Qeveria e Kosovës në mbledhjen e sotme miratoi projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e...
“shperthen”-ndeshja-qe-ne-start-barcelona-–-frankfurt

“Shpërthen” ndeshja që në start Barcelona – Frankfurt

0
Eintracht Frankfurt ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës në “Camp Nou”me golin e shënuar nga Filip Kostic që në minutën e 4-t, shkruan Demokracia.com. Të...
keto-temperatura-na-presin-ne-dy-ditet-ne-vazhdim

Këto temperatura na presin në dy ditët në vazhdim

0
Temperaturat e larta do të vazhdojnë në vendin tonë. Mot me diell dhe pjesërisht i vranët do të vazhdojë të mbajë gjatë këtyre dy ditëve...