Shpat Kasapi ndanë imazhin e ëmbël të buzëqeshjes së djalit

54
shpat-kasapi-ndane-imazhin-e-embel-te-buzeqeshjes-se-djalit

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao ka dy muaj që janë bërë prindër për herë të parë.

Çiftit iu lindi një djalë që e gëzuan me emrin, Roel.

Këngëtari ndanë kohë pas kohe me ndjekësit imazhe me vogëlushin, por këtë herë e zbuloi buzëqeshjen e ëmbël të voglit.

Artisti ka postuar një fotografi ku Roelin e vogël e kanë zënë në pozë duke buzëqeshur, aq ëmbël sa të shkrin./Kosovarja/

The post Shpat Kasapi ndanë imazhin e ëmbël të buzëqeshjes së djalit appeared first on Gazeta Press.