Kur bie fjala te luksi, Nora dhe Era Istrefi nuk ngjajnë aspak

47
kur-bie-fjala-te-luksi,-nora-dhe-era-istrefi-nuk-ngjajne-aspak

Nora dhe Era Istrefi gjithmonë kanë qenë dy ndër motrat më të komentuara në showbizz, shpeshherë njerëzit gjejnë ndryshimet e disa herë të njëjtat.

Por ajo ç’ka na ka tërhequ vëmendjen është pikërisht dashuria e tyre për luksin në forma të ndryshme.

Në një foto me Valdrin Sahitin, Era shihet teksa ka veshur një palë këpucë Prada rreth 1000 €, ndërkohë që Nora mban një çantë Bottega Veneta me një kosto afro 2000€.

Vajzat gjithmonë kanë dalluar për stilet e ndryshme të veshjes ndonse njëra më sensuale e tjetra më sport, por duket se e përbashkëta e tyre është preferenca për luks e veshje mijëra euro!/Kryefjala/

The post Kur bie fjala te luksi, Nora dhe Era Istrefi nuk ngjajnë aspak appeared first on Gazeta Press.