Tuesday, May 17, 2022

Arkivat Përditshëm January 25, 2022

aksident-i-rende-ne-obiliq,-vdes-nje-person-dhe-lendohen-kater-te-tjere

Aksident i rëndë në Obiliq, vdes një person dhe lëndohen katër të tjerë

0
Mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30, është raportuar për një aksident trafiku të ndodhur në fshatin Palaj të komunës së Obiliqit. Për pasojë ka...
tritoli-ne-banesen-e-armand-dukes,-reagojne-basha-dhe-meta:-te-zbardhet-ngjarja

Tritoli në banesën e Armand Dukës, reagojnë Basha dhe Meta: Të zbardhet ngjarja

0
Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar pas shpërthimit me tritol në banesën e Armand Dukës në Durrës. Basha thotë se zhvillimet rreth FSHF-së...
shtyhet-per-te-merkuren-votimi-i-mocionit-te-opozites-kunder-shtrenjtimit-te-energjise-elektrike

Shtyhet për të mërkurën votimi i mocionit të opozitës kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

0
Kryetari i Kuvendit të Kosovës Glauk Konjufca tha se në sallë janë të pranishëm vetëm 45 deputetë dhe se seanca për votimin e mocionit...
arta-nitaj-ngrite-temperaturat-me-pozat-ne-jaht-dhe-pishine

Arta Nitaj ngritë temperaturat me pozat në jaht dhe pishinë

0
Arta Nitaj është mjaft e përfolur në mediat rozë, ish aktorja dhe modelja e njohur nga Peja është mjaft aktive në rrjetet sociale. Kjo ka...
eshte-shitur-per-4-vjet:-klientet-do-te-duhet-te-presin-gjate-per-te-marre-suv-in-e-ri-land-cruiser

Është shitur për 4 vjet: Klientët do të duhet të presin gjatë për të...

0
Toyota, e cila është përballur me mungesat e prodhimit së bashku me pjesën tjetër të industrisë së automobilave, ka postuar një njoftim për klientët...
rizvanolli:-kemi-dy-opsione,-reduktime-te-ashpra-ose-rritje-te-cmimit

Rizvanolli: Kemi dy opsione, reduktime të ashpra ose rritje të çmimit

0
Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, sot në seancën e jashtëzakonshme për shtrenjtimin e energjisë, tha se Kosova si shtet nuk ka kapacitete të mjaftueshme...