U rikthye për të dytën herë në shtëpi, Einxhel: E kam humbur krenarinë time

14
u-rikthye-per-te-dyten-here-ne-shtepi,-einxhel:-e-kam-humbur-krenarine-time

Drama në Big Brother VIP ka ndodhur natën e kaluar, së pari eliminimi dhe mëpas rikthimi i saj në shtëpinë e Big Brother VIP ishte drama e këtij edicioni.

E pas rikthimit të saj në shtëpi Einxhel duket pas si e mërzitur.

Ajo teksa ka biseduar me Beniadën dhe Trixën ka treguar se në një formë ajo ka humbur krenarinë e saj pas rikthimit.

Por vajzat i thonin se kjo nuk është humbje krenarie dhe se është fat i madh.

Nuk është pritur fare që Einxhel do të eliminohej dhe se Dagz-i ishte ai që të gjithë pretendonin të largohej.

Madje as vet Einxhel nuk e ka pritur një gjë të tillë./Lajmi.net/

The post U rikthye për të dytën herë në shtëpi, Einxhel: E kam humbur krenarinë time appeared first on Gazeta Press.